Detail produktu

Skyl discovery starter pack

Francúzska spoločnosť Skyl prichádza s inteligentným Podom, vďaka ktorému sa už nemusíte starať o výmenu žhaviacich hláv a plnenie liquidu. Elektronická cigareta Skyl nemá tlačítko, alebo displej a nie je ju potrebné nijako nastavovať. Aktivuje sa potiahnutím a po skončení sa sám vypne. Jediné čo musíte spraviť, je vložiť prednaplnený pod a užívať si vapovanie. Balenie obsahuje 8 prednaplnených podov v rôznych príchutiach.

Pozostáva z dvoch častí, z batérie a meniteľného PODu. POD, čiže cartridge v sebe integruje náustok, špirálku s odporom 1,8ohm a nádržku pre e-liquid. O pohodlné a bezstarostné vapovanie sa stará vstavaná automatická batéria a inteligentný čip. 

Integrovaná batéria s kapacitou 250mAh v kombinácii so špirálkou s vyšším odporom (1,8 Ohm) vydrží na jedno nabitie dostatočne dlho. Nabíja sa cez USB port s 1A nabíjacím prúdom, vďaka čomu ju máte plne nabitú za neuveriteľných 30 minút. To všetko v miniatúrnom kovovom tele s hmotnosťou iba 15,8 gramu.


Pri elektronickej cigarete Skyl sa už nemusíte stresovať vytečeným liquidom a večne lepkavými prstami. Cigaretka totiž využíva už prednaplnené pody, ktoré stačí jednoducho vložiť a vapovať. Po minutí náplne stačí použiť nový pod z balenia. Pod obsahuje 1ml e-liquidu. 

K elektronickej cigarete Skyl dostanete až 8 prednaplnených podov v rôznych príchutiach. Výhodou je možnosť rýchleho menenia príchute kedykoľvek to uznáte za vhodné. E-liquidy Skyl neobsahujú žiadne potravinové alergény. Sú vyrobené z propylenglykolu a rastliného glycerínu tej najvyššej kvality s čistotou nad 99%. Behom celej výroby Skyl úzko spolupracoval s ministerstvom zdravotníctva Belgického kráľovstva. Skyl používa 100% čistý nikotín získavaný z tabakových listov. 
Skyl discovery sada sa predáva iba s POD-mi s obsahom nikotínu 8mg/ml !
 

Príchute:
Príchute: Burley - Hnedý tabák
Blend - Silný tabák
Polaris - Mentol
Mystic rouge - Jahoda s citrónom
Eden - Jabklo
Cassis - Čierne ríbezle 
Sunrise - Ananás a mango
Maestro - Chai čaj 

Parametre:
Rozmery: 85,5mm x 19,6mm x 7,2mm

Odpor: 1,8Ω
Batéria: 240mAh
Hmotnosť: 15,8g
Nabíjanie: micro USB port (5V/1A)
Objem: 1ml
Materiál cievky: Ni80

Obsah balenia:
1x Skyl batéria 240mAh

8x prednaplnený Pod 1ml
1x micro USB kábel
1x návod

Ak si zakúpite výrobok našou spoločnosťou tak Vám ako jediný dáme doživotnú záruku na prístroj. Doživotná záruka sa nebude vzťahovať len na stratu prístroja!!!!

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov

  • nefajčiarom

  • tehotným a dojčiacim ženám

  • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Ak objednáte skyl vape ako právnická osoba ( doplnené IČO ), budete automaticky kontaktovaný našími obchodnými zástupcami kvoli úprave ceny.
Dostupnosť: Skladom
Cena: 24,9 € s DPH
Počet ks.:
Availability: In stock
Objednať
Skyl discovery starter pack
Adresa: International Exclusive Tabacco Group s.r.o.
K zábraniu 7133
911 01 Trenčín
Slovenská Republika
Telefón: +421 911 910 200 [ Vyhľadávanie ] | [ Sitemap ] | [ Nahor ]
    E-mail: kontakt@fajciarskepotreby.sk  
IČO: 40 010 975      ©2009-2020 IET Group s.r.o.
DIČ: SK 2023702439 WEB: www.fajciarskepotreby.sk  Všetky práva vyhradené.